06 Nisan
6.04.2022 14:11:04
FTA Antalyaspor’umuz Emre Uzun ile Sözleşme İmzaladı

Fraport TAV Antalyaspor'umuz, altyapımızda forma giyen Emre Uzun ile 3+2 yıllık sözleşme imzaladı. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde gerçekleştirilen imza törenine Yönetim Kurulu Üyemiz Sezgin Özer, Emre Uzun ve genç futbolcunun ailesi katıldı.

ALTYAPININ ÖNEMİ

İmza töreninde konuşan Yönetim Kurulu Üyemiz Sezgin Özer, Emre'nin önünde Doğukan Sinik, Bünyamin Balcı ve Mustafa Erdilman gibi örnekler olduğunu hatırlatarak, “Kulübümüzün uzun vadeli projeleri var. Bunun en önemlisi altyapı. İçinde bulunduğumuz konjonktürde mali ve idari anlamda doğru yapılanmamız gerekiyor. Bu anlamda ulusal ve uluslararası alanda altyapı anlamında çok ciddi görüşmeleriniz ve projelerimiz var. Emre'nin imzası da bunlardan biri. Camiamıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.

BÜYÜK HEDEFLERİ VAR

Emre Uzun da uzun yıllar Antalyaspor'a hizmet etmek istediğini belirterek, “Bugün burada bulunmamda emeği geçen başkanımıza, yöneticilerime, antrenörlerime ve en başta aileme çok teşekkür ediyorum. Umarım kısa zaman içinde A takım formasını giyerim” diye konuştu. Hedeflerinden de bahseden Emre Uzun, “İlk hedefim A takımda forma giymek. Ardından kulübümü ve ülkemi uluslararası alanda da temsil etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

FORMAYI GİYDİ POZUNU VERDİ

Konuşmaların ardından resmi sözleşmeye imza atan Yönetim Kurulu Üyemiz Sezgin Özer ve Emre Uzun, formayı giydikten sonra ailesi ile birlikte de günü ölümsüzleştirdi. 20 Haziran 2005 doğumlu orta saha ve forvet oyuncumuz, halen U19 takımımızda forma giyiyor.

Futbol