08 Haziran
8.06.2021 13:03:56
FTA Antalyaspor’umuzda 3 İmza Birden

Fraport TAV Antalyaspor'umuz iç transferde kaptan Hakan Özmert, savunma oyuncularımız Veysel Sarı ve Eren Albayrak ile sözleşme yeniledi. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde Başkanımız Aziz Çetin'in de katıldığı imza töreninde Hakan Özmert 1, Eren Albayrak 2+1 ve Veysel Sarı da 3 yıl olmak üzere kendilerini yeniden renklerimize bağlayan imzayı attı.

BİZ ONLARA ONLAR BİZE DEĞER VERİYOR

İmza töreninde konuşan Başkanımız Aziz Çetin, Göztepe camiasının sevilen isimlerinden Barış Öktem'in hayatını kaybetmesi nedeniyle başsağlığı dileyerek sözlerine başladı. Transfer sezonuna iç transferde atılan 3 imza ile başladıklarını belirten Çetin, “Hocamız ve futbol şubemizle istişare ederek imzaları atıyoruz. Bizim önem verdiğimiz kulübümüzün temel direkleri ve değerleri var. Bizim en önemli değerlerimizden 3 futbolcu kardeşim şu anda burada. Sağ olsunlar isteğimizi belirttik ve bizi kırmadılar. Ersun hocamızın da çok istediği isimlerdi. Biz onlara, onlar da bize değer veriyor. Camiamıza hayırlı olsun” dedi.

İYİ Kİ ANTALYASPORLUYUZ

Futbolcularımızdan kaptan Hakan Özmert ise, “Başkanımıza, yönetimimize ve transferimizde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Burası benim yuvam. Aidiyet hissettiğim yer. Bu formayı giydiğim için çok mutluyum. İnşallah önümüzdeki sene ligi olabildiğince en iyi yerde bitirmek ve Avrupa kupalarına katılmak istiyoruz. Geçen sene yarıda kalan işimizi tamamlamak istiyoruz. İyi ki Antalyasporluyum” diye konuştu. Eren Albayrak ise “Biz gerçekten bu kulüpte çok mutluyuz. Bir aile ortamı oluşturduk. 2 yıldır buradayım. Geldiğim günden bu yana elimden gelenin en iyisini vermeye çalışıyorum. Bu forma altında bir kupa kazanmak istiyoruz. İyi ki Antalyasporluyuz” diye konuştu.

BU SEZON DAHA İYİ OLACAK

Veysel Sarı da “Başkanımız Aziz Çetin, yönetim kurulumuz ve burada kalmamızda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 1.5 yıldır buradayım. Geldiğimden beri iyi işler yaptığımı düşünüyorum. Bu sezon yeni kurulacak takımımızla, siz ve bizim bütünlüğümüzle daha iyi başarılar yakalarız diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı. İmza töreni, basın mensuplarının sorularının yanıtlanması ve çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

Futbol