13 Eylül
13.09.2022 13:53:32
Genç Akrepler Madrid’e Gidiyor

Fraport TAV Antalyaspor'umuzun gençleri dünya vitrinine çıkıyor. FTA Antalyaspor'umuzun U14 takımı, geçtiğimiz yıl U13 kategorisinde Uluslararası Dubai Cup'ta boy gösterdikten sonra bu yıl da Madrid'de kulübümüzü temsil edecek. İspanya'nın başkenti Madrid'de 16-17 ve 18 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Madrid Football Cup'a kulüplerin U14 takımları katılacak.

ÖNEMLİ TAKIMLAR KATILIYOR

Madrid Football Cup turnuvasında Antalyaspor'umuzun yanı sıra İspanya'dan Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid ve Rayo Vallecano, İngiltere'den Arsenal ve Charlton Athletic, Fransa'dan Paris Saint Germain ve İsveç'ten Djugardens gibi önemli takımlar katılacak. Turnuvayı Avrupa'nın önemli kulüplerinin yetkilileri ve scout'ları izleyecek. Bazı müsabakalar youtube kanalından canlı yayımlanacak.

GÜÇLÜ RAKİPLERİMİZ VAR

Fraport TAV Antalyaspor'umuzun U14 takımı, turnuvanın 1. günü olan 16 Eylül Cuma günü Portekiz'in Porto, Danimarka'nın BK Marienlyst ve İspanya'nın Alcobendas CF takımları ile karşılaşacak. Genç Akrepler, ikinci gün olan 17 Eylül Cumartesi günü ise İspanya'nın Atletico Madrid ve İsveç'in Hammarby IF takımları ile gruptan çıkma mücadelesi verecek. Turnuvanın son gününde ise yarı finaller ve finaller oynanacak.

Futbol