20 Haziran
20.06.2022 15:58:37
Hakan Özmert 1 Yıl Daha FTA Antalyaspor’umuzda

Fraport TAV Antalyaspor'umuz, takım kaptanlarımızdan Hakan Özmert ile 1 yıl için daha anlaşmaya vardı. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde düzenlenen imza törenine Başkanımız Av. Aziz Çetin katıldı.

KÜLTÜRÜMÜZÜN BİR YANSIMASI

Başkanımız Av. Aziz Çetin, takım kaptanımız Hakan Özmert ile yeniden imza masasına oturmaktan keyif duyduğunu belirtti. Çetin, “Kendisi son geldiğinden itibaren 4,5 yıldır, toplamda 7,5 yıldır takımımıza hizmet veriyor. Süper Lig'de bizimle 153 maçı var. Türkiye Kupası'nda 22, Birinci Lig'de 30, Süper Kupa'da 1 maça çıktı. Toplam 206 kez Büyük Antalyaspor'umuzun formasını giydi. Emeği çok. Kendisinden gelecek yıl da beklentimiz fazla. İnşallah seneye bu imza masasına tekrar otururuz. Kaptanımız çok fedakarlık gösterdi. Takım içindeki duruşu, abiliği ve aile yapısı Antalyaspor kültürünün, felsefesinin tam olarak yansımasıdır” dedi.

KARİYERİNİN YARISI TAKIMIMIZDA

Kaptanımız Hakan Özmert ise başkanımız Av. Aziz Çetin'e, Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin'e, teknik ekibe, takım arkadaşlarına, tesisteki bütün çalışanlara, eşine, ailesine ve tüm taraftarlarımıza kendisine gösterilen sevgiden dolayı teşekkür ederek sözlerine başladı. Antalya ve Antalyaspor'u kendi evi gibi hissettiğini belirten Hakan, “İnşallah toplamda 9 yılımı burada tamamlayacağım. Bu da futbol kariyerimin yarısı demek. Ben Antalyasporlu olmaktan çok mutluyum. Burada çok huzurluyum. İnşallah futbol sonrası da buraya yerleşmeyi düşünüyorum” diye konuştu.

BU KEZ DAHA FAZLA HEYECANLI

Nedenini bilmediği şekilde bu kez her zamankinden çok daha fazla heyecan duyduğunu anlatan Hakan Özmert, “Geçen sene çok başarılı bir ikinci yarı geçirdik. Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Her zaman bir hayalim var benim. İnşallah daha iyileri olur da takımı Avrupa kupalarında mücadele ettiririz. Hedefimiz bu” ifadelerini kullandı. Hakan, gelen bir soru üzerine ise “Sakinlik konusunda kendi kendimi sakinleştirdim. Ben her zaman futbolda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum” yanıtını verdi.

Futbol