05 Nisan
5.04.2022 10:57:02
Geleceğin Yıldızları Projesi Sürüyor

Fraport TAV Antalyaspor'umuzun “Geleceğin Yıldızları Projesi” tüm hızıyla sürüyor. Kulübümüzün, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde başlatılan proje çerçevesinde okullarda gerçekleştirilen taramalara devam ediliyor.

HEPSİ TEK TEK İZLENİYOR

İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı ilk ve ortaokullarda eğitim alan 6-12 yaş arasındaki yetenekli öğrencilerin tespit edilmesini amaçlayan proje çerçevesinde, yetenekli öğrenciler belirleniyor ve ikinci aşamada yeniden değerlendirilmek üzere tesislerimize davet ediliyor. Altyapı Koordinatörümüz Sedat Karabük kontrolünde, Altyapı İdari İşler Sorumlumuz Mehmet Uğurlu ve Okul Taramaları Sorumlumuz Sedat Öztokmak nezaretinde gerçekleştirilen taramalara altyapıdaki tüm yaş gruplarımızın antrenörleri de bizzat katılıyor.

YENİ YETENEKLER GELİYOR

Altyapı Koordinatörümüz Sedat Karabük, seçilen yeteneklerin futbol eğitiminin sistemli ve planlı bir şekilde verilmesini sağlamak için çalıştıklarını belirterek, “Kulübümüze, Türk futboluna ve milli takımlarımıza yeni yetenekler kazandırmak için tüm Antalya'yı tarıyoruz. Hem iyi bir sporcu, hem iyi bir birey, hem de ahlaklı ve sorumluluklarının bilincinde nesiller yetişmesine destek vermek istiyoruz. Çocuklarımızı önce okullarda izliyoruz. Tesislerimizde yapılacak çalışmanın ardından lisansiyer oyuncu olarak bünyemize katacağız” bilgisini verdi.

Futbol