20 Aralık
20.12.2021 17:31:27
FTA Antalyaspor'umuz 4 Genç Futbolcu ile Sözleşme İmzaladı

Fraport TAV Antalyaspor'umuz, altyapımızdan yetişen 4 genç futbolcu ile sözleşme imzaladı. Yönetim Kurulu Üyemiz Sezgin Özer'in de katıldığı imza töreninde Müslüm Yat, Emre Demir, Efecan Gülerce ve Mevlüt Emir Gürlek kendileri 5'er yıl kırmızı beyazlı renklerimize bağlayan imzayı attılar.

CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN

Antalyaspor Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza töreninde ilk konuşmayı Yönetim Kurulu Üyemiz Sezgin Özer yaptı. Özer, kendisinin amatör kulüplerde 5 yıl, FTA Antalyaspor'da da 3'üncü dönem yöneticilik yaptığını ve altyapı ile direkt ilgilendiğini belirterek, “Futbolu seviyorum, daha önemlisi gençleri seviyorum. Yönetimimiz mevcut düzeni kurtarmaktan ziyade geleceği kurtarmanın peşinde. Bu nedenle altyapı çok önem arz ediyor. Buradaki oyuncularımız bizim için çok önemli. Mevcut euro kontratları nedeniyle durduğumuz yerde para kaybediyoruz. Umut ediyorum ki; altyapıdaki kardeşlerimiz yılmadan çalışacak, umutlarını kaybetmeyecek ve kulübümüze katkıda bulunacaklardır. Camiamızı hayırlı olmasını dilerim” dedi.

GENÇLER GURURLU

Kendilerini 5 yıl için FTA Antalyaspor'umuza bağlayan sözleşmeyi imzalayan futbolcularımızdan Müslüm Yat, “13 yaşımdan beri Antalyaspor'dayım. Bu günlere gelmemde emeği olan başta ailem, altyapıdaki hocalarım ve Cihat Güller hocama teşekkür ediyorum. İnşallah kulübümüze uzun yıllar hizmet ederim” dedi. Mevlüt Emir Gürlek ise 8 yıldır Antalyaspor'da olduğunu belirterek, “Bugün kulübümle profesyonel sözleşme imzalamak mutluluk ve huzur verici. Başta aileme, hocalarıma ve aileme çok teşekkür ederim” diye konuştu. U19 takımının kaptanı da olan Emre Demir, “12 yıldır Antalyaspor formasını terletiyorum. Bu benim için gurur verici. Aileme, yöneticilerimize ve Başkanımız Aziz Çetin'e teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Efecan Gülerce ise imzayı attıktan sonra şunları söyledi: “14 yaşımdan beri bu kulüpteyim. Öncelikle aileme ve hocalarıma teşekkür ederim. Kulübümüz için elimden geleni yapacağım.” Futbolcularımız imzayı attıktan sonra aileleriyle de objektiflere poz verdi.

Futbol