04 Şubat
4.02.2022 16:31:14
FTA Antalyaspor’umuzdan 4 Transferimiz İçin İmza Töreni

Fraport TAV Antalyaspor'umuzda, 2021-2022 ara transfer döneminde renklerine bağladığı futbolcular için toplu imza töreni düzenlendi. Başkanımız Av. Aziz Çetin ve Yönetim Kurulu Üyemiz Aytaç Altay'ın da katıldığı imza töreninde Admir Mehmedi, Fernando Lucas Martins, Alassane Ndao ve Luiz Adriano, kendilerini kırmızı beyazlı renklere bağlayan imzayı attı.

CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN

İmza töreninde konuşan Başkanımız Av. Aziz Çetin, yönetim kurulu olarak transfer döneminde çok yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını belirterek “Birbirinden değerli futbolcu arkadaşlarımızla anlaştık. Kendilerinden camia olarak beklentimiz büyük. Yeni transferlerimize Fraport TAV Antalyaspor markasının önemini anlatmaya çalıştık. Kendilerine burada oldukları için teşekkür ediyorum. Onlardan takımımıza katkı koymalarını bekliyoruz. Camiamıza hayırlı olsun” dedi.

AİLE ORTAMI VURGUSU

Kendilerini Fraport TAV Antalyaspor'umuza bağlayan imzayı atan futbolcularımız da duygu ve düşüncelerini paylaştı. Alassane Ndao, “Geldiğim andan itibaren aile ortamıyla karşılaştım. Bu takıma kalite eklemek istiyorum. Her maç bunun için savaşacağız. Sezonu hak ettiğimiz noktada bitirmek istiyoruz” dedi. Daha sonra söz alan Admir Mehmedi ise Antalyaspor forması giydiği için mutlu olduğunu ifade ederek, “Bu ailenin bir parçası olduğum için gururluyum. Geldiğim ilk günden itibaren yönetim, teknik ekip ve kulüp personeli bana çok yakın ilgi gösterdi. Şu an tek konsantrasyonumuz önümüzdeki maçlar. Sezon boyunca bana duyulan güvenin karşılığını vermeyi umuyorum” diye konuştu.

EN DOĞRU KARARI VERDİM

Ndao ve Mehmedi'den sonra Brezilyalı futbolcular söz aldı. Fernando Lucas Martins, “Antalyaspor'da herkes geldiğim ilk günden bu yana bana aile ortamı yaşattı. İlk andan itibaren daha iyiye ulaşmak için gayret gösteriyorum. Şu an takım olarak rahat bir durumda değiliz ama daha iyi olacağımızı umuyorum. Antalyaspor'a gelerek en doğru kararı verdiğimi biliyorum” ifadelerini kullandı.

POLI VE FERNANDO ETKİSİ

Dün Antalya'ya gelerek takıma katılan son isim olan Luiz Adriano ise “Antalyaspor ailesinin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Kısa süre içerisinde kulübü analiz etme şansım oldu. Yaptığım değerlendirmeler sonrası en sıkı şekilde çalışarak bu armanın daha iyi yerlere gelmesi için neler yapabileceğimi düşünüyorum” dedi. Poli ve Fernando ile daha önce aynı takımlarda oynadığının hatırlatılması üzerine ise Adriano şunları söyledi: İki eski takım arkadaşımın da buraya gelmemde etkileri oldu. Güzel imkanlara sahip olan iyi bir kulüp olduğunu bana anlattılar. Geldikten sonra haklı olduklarını gördüm. Artık bize takıma katkı sağlamaktan başka bir şey kalmıyor. Konuşmaların ardından Adriano, Fernando, Mehmedi ve Ndao önce tek tek, ardından da toplu olarak basın mensuplarına poz verdiler ve imza töreni bu görüntülerle sona erdi.

Futbol