Kampta 8 Futbolcumuz Antrenman Yaptı
![Kampta 8 Futbolcumuz Antrenman Yaptı](/Upload/File/2019/1/1/20190108024238.png)
Antalyasporumuzda, hazırlık maçı kadrosunda yer almayan 8 futbolcumuz sabah antrenmana çıktı. Teknik Direktörümüz Bülent Korkmaz gözetiminde gerçekleşen antrenmanda düz koşu ve ısınma hareketlerinden sonra dayanıklılık-kuvvet çalışmaları yapıldı. Ruud Boffin, Enes Sancar Şahin, Digeo Angelo, Luis Chico, Abdelaziz Barrada, Souleymane Doukara, Charles Da Silva ve Doğukan Sinik'ten oluşan futbolcu grubumuz, antrenmanı minyatür kale maçıyla tamamladı.