10 Ekim
10.10.2021 19:43:15
Kulübümüzde Kaynaşma Günü

Fraport TAV Antalyaspor'umuz moral gününde bir araya geldi. Başkanımız Aziz Çetin ve yönetim kurulu üyelerimiz, Antalyaspor Kulübü Derneği'mizin yönetim kurulu üyeleri, futbolcularımız ile aileleri Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde Pazar pikniğinde bir araya geldi.

MUTLU VE HUZURLUYUZ

Tam bir kaynaşmanın yaşandığı özel günde bir konuşma yapan Başkanımız Aziz Çetin, sözlerine Nuri Şahin'in göreve getirilmesi ile ilgili düşüncelerini paylaşarak başladı. Çetin, “Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile birlikte hiç düşünmeden böyle bir karar verdik. Antalyaspor Başkanı olduğumdan beri ilk defa Nuri Şahin'i göreve getirdiğimiz günün akşamı rahat uyudum. Saha sonuçlarının çok iyi olacağından eminim. Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin de bunu kabul etti. Bugün çok mutlu ve huzurluyuz. Önemli olan birlikte eğlenmek, birlikte sevinmek ve en önemlisi birlikte üzülmek. Bu, aile olmanın, birlikte olmanın, tek olmanın en önemli şartı. Nuri Şahin ailemizin bir parçası. Bu organizasyonu kendisi talep etti, biz de seve seve yerine getirdik. Hepinizin huzurunda kendisine tekrar gönülden başarılar diliyoruz” dedi.

BAŞARILI OLMAYA MECBURUZ

Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin ise öncelikle Başkanımız Aziz Çetin ve yönetim kuruluna teşekkür ederek sözlerine başladı. Şahin, “Yönetim olarak büyük bir risk aldınız belki ama ben size sadece bir şeyin sözünü verebilirim; elimizden ne geliyorsa ekibim ve ben Antalya ve Antalyaspor'umuz için yapacağımıza söz veriyoruz. 2 gün önce takımın futbolcu olarak bir parçası olan birine takımı emanet etmek riskli gibi görünse de ben sonuçta hep birlikte kazanan olacağımızdan eminim. Herkesin huzurunda sevgili eşime ve aileme teşekkür ediyorum. Bizim için de yeni bir hayat başlıyor. Takımıma da bir şeyler söylemek istiyorum. Biz bu güveni boşa çıkaramayız. Çalışıp bize güvenen insanları mutlu etmeye mecburuz. Yol arkadaşınız olarak yanımda olduğunuzu biliyorum. Sivas ilk yolculuğumuz. İyi ve kötü günlerimiz olacak. Hepinize çok güveniyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından aileleriyle kaynaşma gününe katılan yöneticilerimiz, teknik ekibimiz, futbolcularımız gün boyuncu keyifli vakit geçirip uzun uzun sohbet etme fırsatı buldu.

Futbol