Kulüp Genel Müdürümüz Adem Kart, İkinci Kez Baba Oldu
![Kulüp Genel Müdürümüz Adem Kart, İkinci Kez Baba Oldu](/Upload/File/2020/6/12/851.jpg)
Kulüp Genel Müdürümüz Adem Kart, ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Memorial Antalya Hastenesi'nde bugün dünyaya gelen bebeklerine Duha ismini veren Duygu-Adem Kart çiftine, doğumu gerçekleştiren Dr. Timur Uğurlu, bebeğin sağlıklı olduğunu belirterek artık abla olan Hira'yı da kutladı.
Duygu-Adem Kart çiftini tebrik eder, Duha bebeğe uzun ve sağlıklı bir ömür dileriz.