Taraftarlarımız Kupa Maçına Kombine Kartlarıyla Giriş Yapabilecek
![Taraftarlarımız Kupa Maçına Kombine Kartlarıyla Giriş Yapabilecek](/Upload/File/2019/1/1/20171211112944.jpg)
Antalyasporumuz, Ziraat Türkiye Kupası 5. tur rövanş maçında 12 Aralık Salı günü saat 13.30’da Antalya Stadyumu'nda Orhangazi Belediyespor'u ağırlayacak.
Ziraat Türkiye Kupası’na 4. turdan dahil olan takımımız, ilk turda Etimesgut Belediyespor’u 1-0 ile geçerken, 5. turun ilk maçında deplasmanda Orhangazi Belediyespor'u 3-0 mağlup etmişti.
Taraftarımız; Ziraat Türkiye Kupası maçlarının biletlerini passo.com.tr'den ve stadyumumuzda bulunan bilet satış noktasından temin edebilecektir. Sezonluk kombine kart sahibi olan taraftarlarımız ise bu karşılaşmaya kombine kartları ile giriş yapabilecektir.