Maç Seremonisi Kayıt Duyurusu ve Teşekkür
![Maç Seremonisi Kayıt Duyurusu ve Teşekkür](/Upload/Dosya/2024/1/22/antalyaspor-besiktas-seremoni.jpg)
Bitexen Antalyaspor'umuzun bugüne kadar Corendon Airlines Park Antalya Stadı'nda oynadığı maçlar için düzenlenen seremoni organizasyonlarına gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.
Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu'nda 6-7-8 Şubat 2024 tarihlerinden birinde Corendon Airlines Park Antalya Stadı'nda oynanacağı açıklanan Bitexen Antalyaspor – Beşiktaş JK maçı seremoni organizasyonu için kayıtlarımız başlamıştır.
Kayıt yaptırmak isteyen veliler, organizasyon ile ilgili her türlü bilgiyi 0 544 242 58 07 numaralı telefondan (Antalyaspor Merkez Futbol Okulu Sorumlusu Hakkı Uğur) edinebilir ve kayıt yaptırabilirler.