Maç Seremonisi Kayıt Duyurusu ve Teşekkür
![Maç Seremonisi Kayıt Duyurusu ve Teşekkür](/Upload/Dosya/2024/3/18/seremoni-m.jpg)
Bitexen Antalyaspor'umuzun bugüne kadar Corendon Airlines Park Antalya Stadı'nda oynadığı maçlar için düzenlenen seremoni organizasyonlarına gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.
Trendyol Süper Lig'in 31. haftasında 3 Nisan 2024 Çarşamba günü Corendon Airlines Park Antalya Stadı'nda oynanacağı açıklanan Bitexen Antalyaspor – MKE Ankaragücü maçı seremoni organizasyonu için kayıtlarımız kısıtlı kontenjan dahlinde devam etmektedir.
Kayıt yaptırmak isteyen veliler, organizasyon ile ilgili her türlü bilgiyi 0 544 242 58 07 numaralı telefondan (Antalyaspor Merkez Futbol Okulu Sorumlusu Hakkı Uğur) edinebilir ve kayıt yaptırabilirler.