Musa Nizam İmzayı Attı
![Musa Nizam İmzayı Attı](/Upload/File/2019/1/1/20170709050521.gif)
Antalyasporumuzun kadrosuna yeniden katılan Musa Nizam, Ebrar Yörük ile hayatını birleştirdi. Ramada Plaza Otel'de düzenlenen nikahı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel kıydı. Nizam çiftinin nikah şahitliğini ise; AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Şafak Öztürk ve Büyük Antalyaspor Derneği Başkanı Aziz Çetin yaptı.
Ebrar ve Musa Nizam çiftine mutlulular dileriz.
Antalyaspor A.Ş.