Öztürk Ailesine Veda Töreni
Antalyaspor
29.01.2021 - 18:48, Son Güncelleme:

Öztürk Ailesine Veda Töreni

Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı Başkanımız Mustafa Yılmaz ve Antalyaspor A.Ş. Başkanımız Emin Hesapçıoğlu ile yönetim kurulu üyelerimiz, Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı Başkanlığı'nı bırakma kararı alan Fikret Öztürk ile Antalyaspor A.Ş. başkanlığı görevinden ayrılan Ali Şafak Öztürk'e veda töreni düzenleyerek teşekkür plaketi verdi.

YILMAZ: EMEKLERİNİ UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL

Antalyaspor Hasan Subaşı Tesislerimizde gerçekleştirilen törene, Antalyaspor A.Ş, Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Törende konuşan Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı Başkanımız Mustafa Yılmaz, Öztürk ailesinin Antalyaspor için yaptığı katkıları unutmanın mümkün olmadığını ifade ederek, “Antalyaspor camiası adına kendilerine minnet ve şükranlarımı iletiyor, sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Kendileri her zaman bizim manevi başkanımız olarak kalacaktır. Burası onların da yuvaları. Her zaman bu kulüpte yerleri vardır. Bundan sonra da destek vereceklerinden en küçük endişem yoktur. Öztürk ailesine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

FİKRET ÖZTÜRK: BİZ ANTALYASPORUZ

Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı Başkanlığı görevinden ayrılan Fikret Öztürk ise Antalyaspor çatısı altında çok güzel günler geçirdiklerini ifade ederek, “Bugüne kadar dernek ve vakıf olarak A.Ş.'den çok büyük destek alıyorken bugün derneğimiz anonim şirkete destek vermeye başladı ve gün geçtikçe artacaktır. Sizlerle birlikte iyi-kötü günlerimiz olsa da bunların tamamını iyi gün olarak değerlendiriyoruz. Antalyaspor'u çok seviyoruz. Kulübümüz bundan sonra da başarıdan başarıya koşarsa bize mutluluk ve gurur verir. Her zaman Antalyaspor'un yanında olacağız. Yönetimden ayrılmış olsak da Süper Lig'de başka hiçbir takıma desteğimiz olmayacaktır. Biz Antalyasporuz” diye konuştu.

ALİ ŞAFAK ÖZTÜRK: HERKESE TEŞEKKÜRLER

Teşekkür plaketini Antalyaspor A.Ş. Başkanlığını devralan Emin Hesapçıoğlu'nun elinden alan Ali Şafak Öztürk ise aile olarak Antalyaspor'a çok büyük emek verdiklerini belirterek, “Güzel şeyler yapmak istedik, en iyisini yapmayı denedik. Kolay bir süreç değildi. Çünkü yolumuz kolay değildi. Bizim için, geçmişten gelen yük nedeniyle ekstra zor oldu. Ancak bu zorlu yolda, bu yönetim kurulu üyeleri ile beraber olduğumuz için çok mutluyum. Moralimizin düştüğü anlarda dostlarımız, yol arkadaşlarımız olmasaydı, buraya kadar gelemezdik. Herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.