20 Mayıs
20.05.2022 13:59:22
07’den 77’ye Antalyaspor Projesi Devam Ediyor

Fraport TAV Antalyaspor'umuzun Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte başlattığı “07'den 77'ye Şehrimin Takımı Antalyaspor” projesi devam ediyor. Proje çerçevesinde bir etkinlik de Döşemealtı Ayşe M. Ali Acar Ortaokulu'nda yapıldı. Etkinliğe Başkanımız Av. Aziz Çetin, Döşemealtı Kaymakamı Nuri Özder ve Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkan da katıldı.

BAŞKANIMIZ DA ETKİNLİKTE

Öğrencilerin halk oyunu gösterisi ile başlayan etkinlikle Başkanımız Av. Aziz Çetin öğrencilerle bol bol fotoğraf çektirdi ve imza isteklerini geri çevirmedi. İlk ve orta okullarda eğitim gören öğrencilerimiz için hazırlanan kırtasiye setlerimiz bu okulda da dağıtıldı.

GÜNÜN SÜRPRİZİ PORÇİK

Etkinliğin sürpriz konuğu ise “Porçik” oldu. Antalyaspor forması giyen, şehrimizin simgelerinden portakal kostümlü Porçik, çocukların ilgi odağı oldu. Porçik, bundan sonra her okulda değişik etkinliklerde ve farkındalık projelerinde yer alarak Antalyaspor sevgisini de aşılayacak. Antalyaspor'umuzun çocuk taraftarları için bestelenen özel Porçik şarkısı ve Porçik'in bu şarkı ile birleşen klibi de sosyal medya mecralarında yayımlanmaya başladı.

Futbol