Robot Kaleci ( RoboKeeper) Etkinliği Düzenlendi
![Robot Kaleci ( RoboKeeper) Etkinliği Düzenlendi](/Upload/File/2019/1/1/20160530023526.jpg)
29 Mayıs Pazar günü saat 18.00’de, Türkiye - Karadağ maçı öncesi Antalya Arena Stadyumu önünde Robokeeper ( Robot Kaleci) etkinliği düzenlenmiş, katılımcılar robot kaleciye şut çekerek gol atmaya çalışmış en fazla gol atan katılımcılara hediyeler ( forma – atkı) verilmiştir.
*Robokeeper, kusursuz hale dönüştürülen bir robot kalecidir. Robokeeper çekilen şutların neredeyse tamamını yakalayabilecek kadar mükemmelleştirilen sistemi ile dünyanın birçok ülkesinde aktif olarak kullanılmaktadır.