Sevgili Taraftarlarımız
![Sevgili Taraftarlarımız](/Upload/File/2019/1/1/20160801071601.jpg)
1966 yılında kurulan Antalyasporumuzun bu yıl 50.kuruluş yıldönümü olması nedeni ile yıl içerisinde çeşitli organizasyonlar ve projeler gerçekleştireceğiz.
Sizlerin de arzu ettiği etkinlik ve projeler konusunda öneri ve görüşlerinizin info@antalyaspor.com.tr adresine gönderilmesini rica eder tüm önerilerin dikkate alınarak değerlendirileceğini Siz Taraftarlarımızın bilgisine sunarız.
Antalyaspor Kulübü Derneği
Antalyaspor Vakfı
Antalyaspor A.Ş