20 Ocak
20.01.2020 19:33:39
Sinan Gümüş Antalyasporumuzda

Antalyasporumuz, ara transfer döneminin üçüncü imzasını Sinan Gümüş'e attırdı. Fedor Kurdiashov ve Veysel Sarı'dan sonra Sinan Gümüş de kendisini Antalyasporumuza bağlayan imzayı attı. Önce sağlık sponsorumuz Memorial Antalya Hastanesi'nde detaylı bir sağlık kontrolünden geçen Sinan Gümüş'ün resmi imza töreni, Antalya Stadı'nda bulunan basın toplantısı odasında gerçekleştirildi.
BURADA OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM
Futbol Şube Sorumlumuz Aytaç Altay'ın katıldığı imza töreninde kendisini 6 ay için Antalyaspor'a bağlayan imzayı atan Sinan Gümüş, bu transferin gerçekleşmesinde emeği geçen Başkanımız Ali Şafak Öztürk, Futbol Şube Sorumlumuz Aytaç Altay, Genel Menajerimiz Servet Çavuşoğlu ve Teknik Direktörümüz Tamer Tuna'ya teşekkür ederek, “Gelmeden önce çok güzel ve sıcak görüşmelerimiz oldu. Bugün burada olduğum için çok mutluyum. İtalya'da fazla şans bulamadım ve oynayabileceğim bir takıma gitmek istedim. Antalyaspor da bana güvendi ve takıma yardımcı olmamı istedi. Başka takımlardan da teklif aldım ama Antalyaspor'da başarılı olacağıma inanıyorum. İtalya'da çok iyi çalıştım ve fizik olarak ilk oynayacağımız kupa maçına hazırım” dedi.
UMARIM 6 AYDAN UZUN SÜRER
Futbol Şube Sorumlumuz Aytaç Altay ise yeni transferlerle birlikte üst basamaklara tırmanacaklarına inandıklarını belirtti. Altay, “Devre arası dönemde üçüncü imzayı Sinan Gümüş'e attırdık. Kendisine teşekkür ederim, çünkü bu transferin gerçekleşmesi için büyük bir fedakarlık gösterdi. Umarım Antalyaspor ve Sinan için 6 aydan uzun süren bir birliktelik olur” diye konuştu. Konuşmaların ardından basın önünde resmi imzayı atan Sinan Gümüş, 77 numaralı yeni formasını giyerek basın mensuplarına poz verdi.

Futbol