10 Şubat
10.02.2022 15:10:31
Sinan Gümüş İçin İmza Töreni Düzenlendi

Fraport TAV Antalyaspor'umuzda 2021-2022 ara transfer döneminin son imzasını atan Sinan Gümüş için tören düzenlendi. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimiz'de gerçekleştirilen imza törenine Asbaşkanımız Emrah Çelik ile yeni transferimiz Sinan Gümüş katıldı.

SİNAN DİK DURUŞ GÖSTERDİ

Asbaşkanımız Emrah Çelik törende yaptığı konuşmada; transferi son günün son saatlerde bitirdiklerini hatırlatarak, “Başkanımız Aziz Çetin ve yönetim kurulumuz transfer döneminde yoğun günler geçirdi. Teknik ekibimizin isteği doğrultusunda takımımızı güçlendirdik. Son hamlemizi de Sinan Gümüş ile yaptık. Sinan için biz ısrarcı olduk, Sinan da dik duruşuyla örnek bir tavır sergiledi Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Giderken kendisini sahiplenerek gönderen camiamızın şimdi ondan çok beklentisi var. Bundan sonra bize sadece kendisine başarılar dilemek düşüyor” dedi.

DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM

Yeniden Fraport TAV Antalyaspor'umuza döndüğü için mutlu olduğunu kaydeden Sinan Gümüş ise, “Aslında ben konuşmamı kısa ve öz tutmak istiyorum. Burada olmaktan dolayı mutlu ve gururluyum. Zaten başkanımın söylediği gibi ben buradan çok mutlu ayrıldım ve şu an mutlu dönüyorum. Tam 2 sene önce takım aynı bu durumdayken gelmiştim. Ve başarı sağlayarak çok güzel bir ikinci devre oynadık. Tek hedefim en hızlı şekilde yine fit olmak ve takıma yardım etmek. İnşallah Antalyaspor yine hak ettiği yerlere gelir. Ben de 2-3 hafta içinde tam anlamıyla hazır olmak istiyorum. Önemli olan sakatlanmadan sezon sonuna kadar katkı verebilmem” diye konuştu.

53 NUMARAYI TERCİH ETTİ

Fraport TAV Antalyaspor'umuzun yeni transferi Sinan Gümüş daha sonra yeni forması ve Antalyaspor'umuzun atkısıyla gazetecilere poz verdi. Sinan Gümüş bu sezon 53 numaralı formamızı terletecek.

Futbol