26 Nisan
26.04.2022 17:22:04
Takımımız Gençlerle Buluşmaya Devam Ediyor

Fraport TAV Antalyaspor Başkanımız Av. Aziz Çetin, Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin, futbolcularımızdan Fedor Kudriashov ve Doğukan Sinik, Nasibe Aydın Antalya Okulları'nı ziyaret ederek öğrencilerin sorularını yanıtladı.

MERAK ETTİKLERİNİ SORDULAR

Okul yönetimi, öğretmenler ve öğrenciler tarafından büyük coşku ile karşılanan Çetin, Şahin, Kudriashov ve Sinik, öncelikle kendi düşüncelerini paylaştılar ve sıcak karşılama için teşekkür ettiler. Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin'in kariyerini içeren bir video izleyen öğrenciler daha sonra merak ettikleri soruların yanıtlarını aldılar. Bazı öğrenciler özellikle Nuri Şahin'e İspanyolca Almanca da soru sorarken, Futbol Sorumlumuz Şahin de öğrencilere aynı dilden yanıtlar verdi.

BİN 700 ADET KİTAP BAĞIŞLANDI

Öğrencilerin söyleşiye katılım sağlaması için kitap bağışı yapma zorunluluğunun bulunduğu etkinlikle bin 700 adet kitap bağışında bulunuldu. En çok kitap bağışlayan 3 öğrenciye Antalyaspor'umuzun imzalı formaları hediye edildi. Başkanımız Av. Aziz Çetin, Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin, futbolcularımızdan Fedor Kudriashov ve Doğukan Sinik, öğretmen ve öğrencilerin fotoğraf çektirme ve imza alma isteklerini de yerine getirdi.

Futbol