Takımımız, MKE Ankaragücü Maçı Öncesindeki Son Taktik Provalarını Yaptı
![Takımımız, MKE Ankaragücü Maçı Öncesindeki Son Taktik Provalarını Yaptı](/Upload/File/2020/7/18/1102271693389996187686303832998153968884312o.jpg)
Pazar günü deplasmanda MKE Ankaragücü karşısına çıkacak olan takımımız, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde akşam saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanda MKE Ankaragücü maçı öncesindeki son taktik provalarını yaptı. Antrenmana, altyapı takımlarımızda forma giyen 7 genç futbolcumuz da katıldı.
Atilla Vehbi Konuk Tesislerimiz, bugünkü antrenman öncesi futbolcularımızın çocukları ile cıvıl cıvıldı.