Takımımızın Kamp Programı
![Takımımızın Kamp Programı](/Upload/File/2019/1/1/20170610010910.png)
Kırmızı-beyazlı takımımız, 2 - 16 Temmuz arasında Bolu'da kamp yapacak. Takımımız, ikinci kamp dönemi için 19 Temmuz'da Salzburg'a gidecek ve 30 Temmuz'a kadar burada hazırlıklarına devam edecek.
Kırmızı-beyazlı takımımız, 2 - 16 Temmuz arasında Bolu'da kamp yapacak. Takımımız, ikinci kamp dönemi için 19 Temmuz'da Salzburg'a gidecek ve 30 Temmuz'a kadar burada hazırlıklarına devam edecek.