16 Mart
16.03.2022 11:54:31
U13 Takımımız Devler Arenasında

Fraport TAV Antalyaspor'umuzun U13 takımı, Bileşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde gerçekleştirilecek olan Dubai Cup'a katılacak. 18, 19 ve 20 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan uluslararası kupada Fraport TAV Antalyaspor'umuzun yanı sıra dünyanın önde gelen kulüplerinin U13 takımları da yer alacak. İtalya'dan AC Milan, İspanya'dan Barcelona ve Celta Vigo, Portekiz'den Porto, Hollanda'dan PSV Eindhoven, Mısır'dan Zed FC, Suudi Arabistan'dan Al Nasr ve Al Fateh, ev sahibi ülkeden ise Ajman Club, Fursan Hispania FC, Shabab Al Ahli, Al Wasl ve Al Wahda kulüpleri 3 gün boyunca birbirleri ile mücadele edecek.

GENÇ AKREPLER B GRUBUNDA

Fraport TAV Antalyaspor U13 takımımız, İspanya'nın Barcelona, Suudi Arabistan'ın Al Nasr ve Mısır'ın Zed FC takımları ile birlikte B Grubu'nda yer aldı. Genç Akreplerimiz ilk maçını 18 Mart Cuma günü saat 18.00'de Zed FC ile oynayacak. 19 Mart Cumartesi günü saat 10.00'da Al Nasr ile karşılaşacak olan takımımız, grubundaki son maçında aynı gün saat 18.00'de Barcelona ile mücadele edecek. 20 Mart Pazar günü ise sabah seansında çeyrek final, öğleden sonra yarı final akşam da final müsabakaları oynanacak.

A TAKIM TEKNİK EKİBİ ÇALIŞTIRDI

Fraport TAV Antalyaspor U13 takımımız, uluslararası turnuvaya katılmadan önce bir antrenmanını da Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin ve A Takımımızın teknik ekibiyle birlikte yaptı. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde gerçekleştirilen antrenmanda teknik ekibimiz, genç oyuncularımızla birebir ilgilendi. 17 Mart Perşembe günü 18 futbolcu, 4 teknik ekip ve 2 yönetici ile birlikte Dubai'ye gidecek.

Futbol