15 Şubat
15.02.2018 17:11:09
Vali Münir Karaloğlu'dan Maça Çağrı

Başkanımız Cihan Bulut ve yönetim kurulumuz, Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nu ziyaret etti.

 

Valilik makamındaki ziyarete yöneticilerimizden Şefik Öz, Yaşar Döngel, Güray Kanan, Ahmet Öztürk, Ali Kuş, Ömer Özkan, Erhan Erdem ve Sezgin Özer ile kulüp genel müdürümüz Adem Kart da katıldı. Vali Münir Karaloğlu, makamında ağırladığı Başkanımız Cihan Bulut ile yöneticilerimizi kutlayıp başarı dileklerinde bulundu.

 

"GENÇLERE ANTALYASPOR SEVGİSİ AŞILANMALI"
Yaklaşık bir saat süren ziyarette başkanımız ve yöneticilerimizle sohbet eden Vali Karaloğlu, Antalya nüfusunun önemli bir bölümünün dış göçle geldiğine dikkat çekerek, "Kentte Antalyasporluluk bilinci oluşturulması lazım. Antalya nüfusunun önemli bir bölümü de gençlerden oluşuyor. Bu genç nüfusun yüzde 50'sinden fazlasına Antalyaspor sevgisi aşılamak gerekir" dedi. Başkanınız Cihan Bulut ile yöneticilerimiz, cumartesi günü oynanacak Kayserispor maçının önemine işaret ederek, bu karşılaşmanın kazanılmasında taraftar desteğinin büyük rol oynayacağını ifade etti.

 

BAŞKANIMIZ FORMA HEDİYE ETTİ
Ziyaretten sonunda Başkanımız Cihan Bulut, Vali Münir Karaloğlu'na üzerinde isminin yazılı olduğu Antalyaspor forması hediye etti. Vali Karaloğlu, cumartesi günü 13.30'da oynanacak Kayserispor maçında Antalya'da yaşayanların tribünleri doldurup kırmızı-beyazlı takıma destek vermeye çağırdı. Başkanımız Cihan Bulut da, valilikten ayrılırken yaptığı açıklamada, "Sayın valimiz Antalyasporumuzun, Antalya kenti için taşıdığı değeri çok iyi biliyor. Antalyasporumuz için çok önemli bazı projelerden bahsedip desteğini istedik. Birlikte Antalyasporumuz için güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz" ifadesini kullandı.

 

 

 

Futbol