26 Temmuz
26.07.2022 19:27:20
Yeni Forma Göğüs Sponsorumuz VavaCars

Fraport TAV Antalyaspor'umuzun 2022-2023 sezonunda forma göğüs sponsoru VavaCars oldu. Conrad İstanbul Bosphorus Hotels'te gerçekleştirilen imza töreninde Başkanımız Av. Aziz Çetin ile VavaCars Kurucu Ortağı ve CEO'su Lawrence Merritt ve VavaCars CMO'su Alper Karaer hazır bulundu.

İLHAM VERİCİ BİR BAŞARI

FTA Antalyaspor ile yaptıkları anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren VavaCars Kurucu Ortağı ve CEO'su Lawrence Merritt, “Süper Lig'in en ilham verici, mevcut yönetim ve teknik heyetle kısa sürede yakaladıkları başarılarıyla örnek gösterilen FTA Antalyaspor'un göğüs sponsoru olmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Türk futboluna, fair-play ruhuna destek olabilmekten ötürü gururluyuz. Bu işbirliğinin Antalya'nın marka değerine de olumlu katı sağlayacağını umuyor, anlaşmanın değerli kulübümüze, sporcularımıza, ve futbol camiasına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

SPONSORLUK GÜÇ VERİYOR

Sponsorluk anlaşmasına ilişkin değerlendirmelerde Başkanımız Av. Aziz Çetin ise, Antalya'nın dünyada en çok bilinen iki Türk şehrinden biri olduğunu hatırlatarak, “Kulüp olarak Süper Lig'deki başarımızı artırırken en önemli hedeflerimizden biri de Avrupa kupalarında yer almak ve takımımızın marka değerini, uluslararası futbol camiası nezdinde de artırmak. Yönetim olarak ortaya koyduğumuz vizyon ve Futbol Sorumlumuz Nuri Şahin'in önderliğinde takımımız bu yıl çok daha başarılı sonuçlar alacaktır” diye konuştu. Çetin, VavaCars'la gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasının kulübümüzün hedeflerini gerçekleştirme noktasında son derece olumlu katkısı olacağına inandığının altını çizdi.

AKREP PLAKETİ VERDİ

İmza töreninin ardından gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Çetin, VavaCars Kurucu Ortağı ve CEO'su Lawrence Merritt ve firmanın yetkililerine, üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu birer forma hediye ederken, Merritt'e ayrıca klasikleşen akrep temalı plaketimizi verdi. Bu anlaşma ile Fraport TAV Antalyaspor, 2022-2023 sezonunun tamamında VavaCars göğüs reklamı olan formalarla mücadele verecek.

Futbol