15 Eylül
15.09.2015 20:31:36
Yön. Kurulu Başkanımız Gültekin Gencer Basın Toplantısı Düzenledi

Yönetim Kurulu Başkanımız Gültekin Gencer konuşmasına son günlerde yaşanan terör olaylarında hayatını kaybeden şehitleri anarak ve ülkemizin huzur içinde olmasını temenni ederek başladı.

 

Antalyaspor’un  Spor Toto Süper Lig’e iyi bir başlangıç yaptığını alınan galibiyet ve oynanan futboldan memnun olduğunu teknik heyete ve takıma bu anlamda güvendiğini ifade etti.

 

Yapılan transferlerin isabetli olduğunu bu durumun ilk maçlarda alınan sonuçlara da yansıdığını söyledi. Antalyaspor ile ilgili yerel basında çıkan olumsuz haberlerin kulübü ve özellikle takımın motivasyonunu olumsuz etkilediğini başarıya hedeflenen lig sürecinde yapılacak eleştirilerin onarıcı olması gerektiğini ifade etti. Kötüleyerek iyileştirmenin mümkün olamayacağını Antalyaspor’un başarısının sadece kulübe değil tüm Antalya’ya olumlu yansıyacağını basın olarak bu duruma maksimum dikkat edilerek yapılan haberlerde hassas davranılmasını talep etti.

 

Yapılan transferlere ödeme konusunda Kulübün tüm prosedürleriyle birlikte belirlenen tarihte futbolcularına karşı tüm sorumluluğunu yerine getirdiğini ve yapılan ödemeleri açıkladı.

 

Kulübün başarısı için tüm yönetim kurulu üyelerinin mesai tanımaz bir şekilde fedakarca çalıştıklarını maddi manevi her anlamda yeri geldiğinde kendi işlerinin önünde takımın menfaatini düşündüklerini ve bu hakkın kendilerine teslim edilmesi gerektiğini vurguladı.

 

Flaş transferlerin ödemeleri konusunda sponsorlar ile hiçbir sorun olmadığını transfer öncesinde sponsorlar ile karara bağlanan vaad edilen konuların hali hazırda geçerliliğinin sürdüğünü belirtti.

 

Yeni stadyumun isim sponsorunun belirlenmesine ramak kalındığını, tribün sponsorluklarının büyük oranda sonlandığını ifade etti.

 

Yeni stadyumda Passolig’in sistemi %99 oranında kurduğunu koltukların kale arkası alt kısmı hariç monte edildiğini Sivasspor karşılaşmasının yeni stadyumda oynanması için Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile yoğun iletişimlerinin sürdüğü söyledi.

 

Konuşmasını, yarın yapılacak Eskişehir karşılaşmasını kazanarak galibiyetlere devam etmeyi istediklerini belirterek katıldıkları için tüm basın mensuplarına teşekkür etti.

Futbol