10 Mart
10.03.2021 18:52:31
Başkanımıza Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Fraport TAV Antalyaspor Başkanımız Mustafa Yılmaz, hayırlı olsun dileklerini iletmek için Atilla Vehbi Konuk Tesislerimize gelen ziyaretçilerini kabul etti. Yılmaz'ın ilk konukları, Antalya'nın Elmalı ilçesindendi. Elmalı AK Parti Meclis Üyesi İsmail Demir ile AK Parti Elmalı İlçe Başkanı Haluk Altunkaya, hayırlı olsun temennilerini ileterek Başkanımız Yılmaz'a başarılar diledi.

40 YILLIK ANILAR TAZELENDİ

Günün ikinci konukları ise başkanımızın öğretmeni ve okul arkadaşları oldu. Antalya Endüstri Meslek Lisesi sınıf öğretmeni Fazilet Türker ile 1979-1980 mezunları, hayırlı olsun dileklerini iletti. 41 yıl sonra yeniden ulaştıkları öğretmenleri Fazilet Türker ile ziyareti gerçekleştiren sınıf arkadaşları, Antalyaspor gibi kentin en önemli markasında başkanlık görevi üstlenen Yılmaz ile gurur duyduklarını belirterek, “Her zaman yanınızdayız” dediler.

SON ZİYARET GÖNCÜ VE KOCABAŞ'TAN

Günün son ziyaretini ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Cumhur Göncü ve Mimar Mehmet Kocabaş oldu. Basın Sözcümüz Aziz Çetin'in de bulunduğu ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Göncü ve Kocabaş, Başkanımız Yılmaz ve yeni yönetimimize başarı dileklerinde bulundu.

Futbol