Sporcumuz Ecenur Yurtdışında Hem Ülkemizi Hem De Antalya'yı Temsil Edecek
Antalyaspor
15.10.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Sporcumuz Ecenur Yurtdışında Hem Ülkemizi Hem De Antalya'yı Temsil Edecek

Yüzme takımı sporcumuz Ecenur Ceylan, geçtiğimiz hafta sonu Isparta'da düzenlenen Bölge Karması Seçme Müsabakaları'nda elde ettiği başarılarla 1. sıradan girerek 12 kişilik kadroya Antalya'dan katılan tek sporcu oldu.

Geçtiğimiz hafta sonu Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Olimpik Yüzme Havuzu'nda düzenlenen Türkiye Yüzme Federasyonu Bölge Karmaları Seçme Müsabakaları'nda sporcumuz Ecenur Ceylan 12 kişilik kadroya 1. sıradan seçildi.

İzmir, Balıkesir, Antalya, Denizli, Muğla, Manisa, Afyon, Isparta, Burdur, Kütahya ve Uşak illerinden gelen sporcuların yarıştığı müsabakalarda sporcumuz Ecenur Ceylan en yüksek puanı toplama başarısını gösterdi. Kasım ya da Aralık ayında düzenlenmesi planlanan yurtdışı yarışmalarında Türkiye Yüzme Federasyonu'nun oluşturduğu 12 kişilik kadroda yer alamaya hak kazanan Ecenur Ceylan hakkında konuşan Antrenörü Turgay Demircioğlu, “Ecenur 12 yaşında ve uzun süredir özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Ondan böyle bir başarı bekliyorduk. Antalyaspor ile Doğa Koleji arasında yapılan ortak çalışmanın meyvelerini artık topluyoruz. Bu birlikteliğin 2. yılında yaşadığımız bu gurur için Ecenur'a teşekkür ediyoruz” dedi.

© 2021, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.