Antalyaspor Store Açıldı
Antalyaspor
17.06.2019 - 16:12, Son Güncelleme:

Antalyaspor Store Açıldı

Antalya Stadyumu'nun altında yer alan Antalyaspor Store, törenle hizmete açıldı. Antalyasporumuzun Başkanı Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, kulübümüzün eski başkanları, yöneticileri, taraftarlar ve çok sayıda davetli açılışta yer aldı.

CAMİA İÇİN ÖNEMLİ

Açılış öncesi bir konuşma yapan Başkanımız Ali Şafak Öztürk, uzun süredir özlemi çekilen Antalyaspor ürünlerinin satıldığı mağazanın açılışını gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduğunu söyleyerek “Bu mağaza camiamız için önemli. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ise, “Antalyalıları mağazadan alışveriş yapmaya çağırıyorum. Her şey Antalyamız, Antalyasporumuz için” diye konuştu.

ÜRÜNLERİ İNCELEDİLER

Kurdele kesiminin ardından topluca mağazayı gezerek ürünleri yakından inceleyen misafirlerimiz alışveriş yapmayı da ihmal etmedi. Başkanımız Ali Şafak Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tribünlerin yakından tanıdığı isimlerden Amigo Miloş (Recep Güler) ve eski yöneticilerimizden Mehmet Yaman bir süre langırt oynadı. Misafirlerimizin ‘hayırlı olsun' dilekleri ile açılış töreni sona erdi.

© 2021, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.