Online Store Taraftarlarımızın Hizmetinde
Antalyaspor
6.11.2020 - 19:56, Son Güncelleme:

Online Store Taraftarlarımızın Hizmetinde

Antalyaspor ürünlerine ulaşmak artık çok daha kolay. Tüm ürünleri, Antalyaspor Store'un şehir içinde bulunan 4 mağazasına ek olarak ilçelerde, şehir dışında veya yurt dışında bulunan kırmızı beyazlı taraftarlarımızın ayağına götürebilmek için tasarlanan “Online Store” hizmete girdi.

HERKES KIRMIZI-BEYAZ OLACAK

Yeni sezon formalarının yanı sıra şortlar, tişörtler, şapkalar, atkılar, bileklikler, bereler, yağmurluklar, boyunluklar, eldivenler, sweatshirtler, ve hediyelik eşyalar yeni açılan online mağazadan satın alınabilecek. Maçları izlemeye giden Antalyaspor taraftarlarının kırmızı-beyaz ürünlerle stada gelmesini sağlamak hedefini taşıyan alışveriş sitesi, sporseverlere güvenli bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

TÜM ÜRÜNLER YER ALACAK

Yüzlerce çeşit ürünün satışıyla açılan online mağaza, önümüzdeki günlerde yeni ürünlerin katılımıyla daha da geniş bir ürün yelpazesine ulaşacak ve taraftarlar takımın tüm ürünlerine rahatlıkla ulaşabilecek. Futbolseverler, 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödenmeyecek olan Antalyaspor ürünlerine https://store.antalyaspor.com.tr/ adresinden ulaşabilecek.

© 2021, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.