Potanın Akreplerinden Jandarma Ziyareti
Antalyaspor
1.03.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Potanın Akreplerinden Jandarma Ziyareti

Basketbol takımımız sporcuları, teknik ve idari kadromuzla birlikte, Antalya İl Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti. Takım otobüsüyle, komutanlığın nizamiyesinden giriş yapan sporcularımız, Antalya İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli rütbeli askerler tarafından karşılandı.

Antalya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cengiz Yıldız ve kışlada görev yapan askerler tarafından ağırlanan kırmızı-beyazlı ekip, 3 Mart Cumartesi günü saat 17.00'da Antalya Spor Salonu'nda oynayacağı Samsun Büyükşehir Belediyesi maçına tüm kışlayı davet etti.

“SİZE İNANIYORUZ”

Bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden ve Antalyaspor Basketbol Takımı'nın bu yıl Süper Lig'e yükseleceğine inandıklarını belirten Antalya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cengiz Yıldız; “Özellikle sporcularımızın bugün Mehmetçik'e olan sevgisini göstermesi ve ziyareti bizi mutlu etti. Diliyoruz ki bu başarılı gidişatınızı devam ettirir ve Süper Lig'de mücadele etme hakkını elde edersiniz. Bu haftaki maçınızda biz de yanınızda olacağız” dedi.

TUĞGENERAL YILDIZ'DAN 3'LÜK

Kırmızı-beyazlı takımımızı ‘Kışla Gazino Müdürlüğü' yazılı formalarıyla karşılayan, rütbeli askerlerden oluşan takım, Antalyasporlu basketbolcularımıza sürpriz yapıp kendilerini kışlada yer alan basketbol sahasına davet etti. Basketbol sahasında yapılan mini maçın ardından Tuğgeneral Cengiz Yıldız da şut atarak hem askerlere hem de basketbolcularımıza eşlik etti.

FORMA HEDİYE ETTİLER

Ziyaretin sonunda Antalyaspor Basketbol Takımı adına imzalı formayı hediye edenkaptanımız Cihan Mumcuoğlulları, formayı takdim ederken Tuğgeneral Cengiz Yıldız'a, “Hep yanınızda olduğumuzu ve askerliğe olan sevgimizi ifade etmek için ziyarete geldik” dedi. Tuğgeneral Cengiz Yıldız da Antalyaspor Basketbol Takımı Baş Antrenörü Arda Vekiloğlu'na ziyaretleri anısına plaket takdim etti.

© 2021, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.