Çağlayan Anadolu Lisesi'nin Dev Konukları
Antalyaspor
15.02.2018 - 00:00, Son Güncelleme:

Çağlayan Anadolu Lisesi'nin Dev Konukları

Çağlayan Anadolu Lisesi'ne konuk olan Antalyaspor Basketbol Takımımızın Başantrenörü Arda Vekiloğlu ile sporcularımız Kemal Canbolat ve Recep Solak, öğrencilerin soru yağmuruna tutuldu.


Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden Antalyaspor Basketbol takımımız, Çağlayan Anadolu Lisesi'nin konuğu oldu. Kırmızı-beyaz renklerin hakim olduğu söyleşi, eğlenceli anlara sahne oldu. Antalyaspor marşı ve bayrakları eşliğinde kendilerini bekleyen öğrencilerle bir araya gelen basketbol takımımıza ilgi büyüktü.

VEKİLOĞLU'NA ATKI HEDİYE EDİLDİ

Çağlayan Anadolu Lisesi'nin öğrencilerinden kurulu Çağlayan Tayfa Taraftar Grubu'nun atkı hediye etmesiyle başlayan söyleşide, okulun sporcu öğrencilerinin hazırladığı soruları yanıtlayan Başantrenörümüz Arda Vekiloğlu ve basketbolcularımız, sonrasında katılımcı diğer öğrencilerin de sorularını cevaplandırdı. Yoğun ilgiye ev sahipliği yapan söyleşinin ardından, öğrenciler imza almak için adeta birbiriyle yarıştı.

Okullarına konuşmacı olarak katıldıkları için takdim edilen çiçekleri alan kırmızı-beyazlı ekibimiz, okulun taraftar grubu Çağlayan Tayfa'nın tezahüratları eşliğinde salondan çıktı.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.