Bisiklet Takımımız Denizli’de Birinci Oldu
Antalyaspor
20.06.2022 - 16:19, Son Güncelleme:

Bisiklet Takımımız Denizli’de Birinci Oldu

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nın Denizli yarışı 17-18 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleşti.

Beaver Coffee Shop ve Dental Smile Antalya sponsorluğunda dört sporcu ile şampiyonaya katılan Antalyaspor bisiklet takımı sporcularımızdan Nuri Acar, ilk gün düzenlenen zamana karşı yarışı etkili bir performans ortaya koyarak 1'inci tamamladı ve altın madalyanın sahibi oldu. Aynı yarışta performans gösteren takım sporcularımızdan Devrim Ardıç 5'inci olurken Haşim Köksal ise 7'nci oldu.

Etkinliğin son günü düzenlenen yol yarışında sporcularımız Nuri Acar 4'üncü, Devrim Ardıç 5'inci, Haşim Köksal 6'ncı ve Enver Yaşar 7'nci olarak elde ettikleri takım klasmanı 2'nciliği ile ikinci günde de armamızı kürsüye taşıma başarısını gösterdiler.

Yarışların ardından açıklama yapan Antalyaspor Bisiklet Takımı Sorumlusu Devrim Ardıç, yakında düzenlenecek yeni yarışlarda çok daha iyi dereceler elde etmek için var güçleri ile çalışmalara devam ettiklerinin altını çizdi.

Antalyaspor bisiklet takımımız Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 15 Temmuz 2022 tarihinde Muğla'nın Marmaris ilçesinde düzenlenecek yol yarışlarına beş sporcu ile katılacak.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.