Fiberli, Bisiklet Takımımızın Sponsorluğunu Yeniledi
Antalyaspor
5.02.2020 - 14:33, Son Güncelleme:

Fiberli, Bisiklet Takımımızın Sponsorluğunu Yeniledi

Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımımız, bu yıl da Fiberli sponsorluğunda yarışmalara katılacak. Hasan Subaşı Tesislerinde düzenlenen imza törenine Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Koordinatörü Hakan Gürcüoğlu ve Fiberli Genel Müdürü Erçin Çakmaklı ile Fiberli Antalyaspor bisiklet takımımızın sporcuları katıldı.

KATKI İÇİN TEŞEKKÜR

Temiz enerji mesajını uluslararası yarışmalara da ulaştıran Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı 6'ncı yılında da sponsorluğunu üstlenen Fiberli markasına teşekkürlerini ileten Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Koordinatörü Hakan Gürcüoğlu, bisiklet branşına ve şehirlerinin takımlarına destek oldukları için teşekkür etti.

DESTEK DEVAM EDECEK

2015 yılında faaliyete geçen Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı'nın kuruluşundan bu yana Fiberli markasıyla yoluna devam ettiğinin altını çizen Fiberli Genel Müdürü Erçin Çakmaklı ise şunları söyledi: “Marka olarak ‘Enerjini Koru', sloganıyla yola çıktık. Çünkü enerjinin ne kadar kıymetli olduğunu, önümüzdeki günlerde ne kadar önem taşıyacağını biliyoruz. Her zaman spora ve bisiklet takımımıza destek olacağız.”

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.