Lastik Kız Miray Birincilik Kürsüsünde
Antalyaspor
22.03.2017 - 00:00, Son Güncelleme:

Lastik Kız Miray Birincilik Kürsüsünde

Antalyaspor Cimnastik Takımı sporcularından Miray Sarı, Kocaeli'nde düzenlenen Küçük ve Minikler Cimnastlig Yarışması'nda birincilik kürsüsüne çıktı.

Geçtiğimiz hafta sonu Kocaeli'nde gerçekleşen Küçük ve Minikler Cimnastlig Yarışması'nda Antalyaspor sporcusu Miray Sarı, ritmik cimnastik branşında altın madalyanın sahibi oldu. Antalyaspor takım olarak da Cimnastlig müsabakalarının ilk haftasını 4. sırada kapattı.

Miray Sarı'nın ortaya koyduğu performanstan duyduğu memnuniyeti dile getiren Antalyaspor Cimnastik Takımı Antrenörü Merve Kahraman, “Sporcularımızın çalışma azmi ve performansı bizi katıldığımız tüm müsabakalarda memnun ediyor. Gelecek vaat eden bir takıma sahibiz. Antalya'ya daha nice başarılar getireceğiz” şeklinde konuştu.

“HEDEFİMİZ 7 SPORCUMUZUN 7'SİNİ DE KÜRSÜDE GÖRMEK”

24 Mart 2017 tarihinde Sırbistan'ın Novisad kentinde gerçekleşecek olan Uluslararası Trhopy Novisad Yarışması'na 7 sporcuyla Antalyaspor adına katılacaklarını belirten Antrenörü Merve Kahraman sözlerine şöyle devam etti: “Daha önceki uluslararası şampiyonadan 3 altın madalyayla dönmüştük. Hedefimiz 7 sporcumuzun 7'sini de kürsüde görmek.”© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.