Triatlon Takımımız Talya Bitkisel ile Yola Devam Ediyor
Antalyaspor
29.04.2022 - 17:12, Son Güncelleme:

Triatlon Takımımız Talya Bitkisel ile Yola Devam Ediyor

28 Nisan 2022 tarihinde Hasan Subaşı Tesislerinde gerçekleşen tören ile Antalyaspor Triatlon takımımız Talya Bitkisel ile sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

Törene, gıda takviyeleri ve özel amaçlı yağ karışımları üreten ayrıca kozmetik, gıda ve ilaç sanayi için hammadde alanında faaliyet gösteren Talya Bitkisel adına firma yöneticileri Ömer Ertaş ile Bergin Saygı katılırken; Antalyaspor Kulübü Derneği adına Yönetim Kurulu Üyemiz Caner Canıtez ve Genel Koordinatörümüz Cem Manavuşak katıldılar. Triatlon Takımı Şube Sorumlumuz Sabri Yiğit Üfler ve Şube Yardımcısı Oğuz Bodur'un da hazır bulunduğu tören, fotoğraf çekimi ile sonlandı.

Son derece zorlu etaplarda kazandığı madalyalarla yükseliş grafiğini sürdüren Antalyaspor Triatlon takımımız ile 2003 yılında Antalya'da kurulan ve günümüzde ABD'de de faaliyetlerini sürdüren Antalya'nın uluslararası markalarından Talya Bitkisel arasında imzalanan bu anlaşma ile bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da görünürlük faaliyetlerinde iş birliğinin sürdürülmesi amaçlanıyor.

© 2022, Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır.