30 Ağustos
30.08.2021 16:42:10
Minikler Zafer Kupası’nda Buluştu

Antalyaspor Kulübü Derneği'ne bağlı Antalya genelindeki futbol okulları, 30 Ağustos Zafer Kupası'nda bir araya geldi. Hasan Subaşı Tesisleri'nde gerçekleştirilen turnuvaya futbol okullarında eğitim gören minikler katıldı. 30 Ağustos Zafer Kupası adı verilen turnuvanın açılışına Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanımız Emin Kemal Hesapçıoğlu, Antalyaspor A.Ş. Başkanımız Av. Aziz Çetin ve iki kurumun yönetim kurulu üyeleri katıldı.

HESAPÇIOĞLU BAŞARILAR DİLEDİ

Açılış konuşmasını yapan Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanımız Emin Kemal Hesapçıoğlu, futbol okulundaki miniklerin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlarken, kırmızı beyaz forma altında hepsini bir arada görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hesapçıoğlu, “Gençlere büyük önem veriyoruz ve geleceğimiz olarak görüyoruz. Hepinizin çok başarılı olacağınıza inanıyorum. Bütün takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

İYİ FUTBOLCUDAN ÖNCE İYİ İNSAN OLUN

Antalyaspor A.Ş. Başkanımız Aziz Çetin ise bugün turnuvada yer alan minik futbolcuların 3-5 yıl sonra gerek büyük Antalyaspor arması altında, gerekse liglerimizin başka takımlarında boy göstereceğini belirterek, “Bizim anayasamız olan tüzüğümüzde Büyük Önder Atatürk'ün ‘Ben sporcunun zeki, çevik, aynı zamanda ahlaklısını severim' sözü yer alır. Bizim için öncelik iyi birer futbolcu olmanızdan çok, ahlaklı ve iyi birer insan olmanız. Hepinizin bayramını kutluyor ve başarılar diliyorum. En büyük Antalyaspor” diye konuştu. Hasan Subaşı Tesisleri'nde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Kupası turnuvası, Başkanlarımız Emin Kemal Hesapçıoğlu ve Aziz Çetin'in yaptığı başlama vuruşu ile start aldı.

Futbol