Takımımız Kuvvet Antrenmanı Yaptı
![Takımımız Kuvvet Antrenmanı Yaptı](/Upload/File/2021/9/1/10-118.jpg)
Lige verilen milli arada çalışmalarını sürdüren Fraport TAV Antalyaspor'umuz bugünü çifte mesai ile geçirecek. Takımımız günün ilk antrenmanını Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'ndeki fitness salonunda yaptı. Akreplerimiz, 2 grup halinde ve bir buçuk saat ara ile fitness salonunda kuvvet çalışmaları gerçekleştirdi. Takımımız, günün ikinci antrenmanını akşam saatlerinde sahada yaparak çalışmalarını sürdürecek.