Antalyasporumuz Hazırlık Maçından 2-0 Galip Ayrıldı
![Antalyasporumuz Hazırlık Maçından 2-0 Galip Ayrıldı](/Upload/File/2019/1/1/20180804100239.png)
Antalyasporumuz, yeni sezon öncesi hazırlık çalışmalarına devam ediyor. Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizdeki yoğun antrenman programıyla çalışmalarını sürdüren Antalyasporumuz bugün iki ayrı grup halinde çalıştı. Teknik Direktörümüz Bülent Korkmaz, takımımızı 2 gruba ayırdı. Bir grup antrenmana çıktı. Diğer grup Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde, Konyaaltı Belediyespor ile hazırlık maçı oynadı.
Hazırlık maçında Konyaaltı Belediyespor ile karşılaşan takımımız, mücadeleyi Jean-Armel Drole ve Doğukan Sinik’in golleriyle 2-0 galip tamamladı.