01 Nisan
1.04.2021 09:15:25
Hedef 5000 Büyük Bayrak

Fraport TAV Antalyaspor'umuz, Ziraat Türkiye Kupası finali öncesi şehri ayağı kaldırmak için harekete geçti. 55 yıllık tarihinde ikinci kez Türkiye Kupası finalinde mücadele edecek olan kulübümüz, finale sadece takım olarak değil şehir olarak hazırlanmak için dev bir kampanyanın startını verdi. FTA Antalyaspor'umuz, başlattığı bayrak kampanyası ile hem şehir merkezi ve ilçelerin dört bir yanının bayraklarla süslenmesini sağlayacak, hem de kulübümüze maddi gelir getirecek bir projeye imza atacak.

HEDEF 5 BİN BÜYÜK BAYRAK

Başkanımız Mustafa Yılmaz öncülüğünde startı verilen bayrak kampanyası, “Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin” sloganı ile başladı. Antalyaspor tarihinin en önemli sınavlarından biri olacak kupa finali öncesi şehrin tüm dinamiklerini harekete geçirmeyi hedefleyen kampanya, 5 bin büyük bayrak hedefiyle yola çıktı. Kampanya çerçevesinde kentin sanayici ve iş insanlarının yanı sıra, evlerinin balkonlarını ve iş yerlerini Antalyaspor bayrakları ile süslemek isteyenler için farklı bayrak satışları gerçekleştiriliyor.

3 FARKLI BAYRAK SATIŞI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

BÜYÜK BOY BAYRAK
Bayrakların ilki 4x6 metre ebadında. Caddelerde dalgalanacak olan bayrağın üst kısmında (1x4 metre) #KupaSeninAntalya, orta kısmında (4x4 metre) kırmızı beyaz zeminde Antalyaspor arması, alt kısmında ise (1x4 metre) katkı koyan firmanın ismi yer alıyor. Bu bayrak 5 bin TL'den satılıyor. Bu bayrak için iletişim telefonumuz ile temasa geçilebilecek.

ORTA BOY BAYRAK
İkinci bayrak, kentin önemli cadde ve sokaklarında yer alan elektrik direklerinde yer alacak. 90x240 santimetre ebadındaki bayrakların 5 adedi 5 bin TL. Bu bayrak için iletişim telefonumuz ile temasa geçilebilecek

KÜÇÜK BOY BAYRAK
Üçüncü bayrak ise 70x105 santimetre ebadında. Üst kısmında #KupaSeninAntalya, altında ise kırmızı beyaz zeminde Antalyaspor arması bulunuyor. Bu bayrak da 100 TL'den satışa sunuldu. Bu bayrak için https://store.antalyaspor.com.tr adresinden sipariş verilebilecek, Antalyaspor Store mağazalarından veya kentin önemli caddeleri ve alışveriş merkezlerinde oluşturulacak satış noktalarından temin edilebilecek. Küçük boy bayrak satışları 5 Nisan Pazartesi gününden itibaren satışa çıkacak.

İrtibat Numaraları: 0 530 462 75 42 - 0 242 443 25 00
İrtibat e-mail adresi: melismetin@antalyaspor.com.tr

Futbol