01 Haziran
1.06.2021 16:44:31
Antalyaspor Camiası’na!

Bilindiği üzere; 31 Mayıs 2021 tarihinde yaptığımız yönetim kurulu toplantısında şahsıma Antalyaspor A.Ş. başkanlığı gibi onurlu bir görev teveccüh edilmiştir.

Bugünden itibaren yönetim kurulundaki arkadaşlarım ile birlikte aldığımız bayrağı daha yüksekte dalgalandırabilmek için bütün gücümüzle çalışmaya başlamış bulunmaktayız.

Amacımız, kırmızı beyaz bayrağımızın üzerindeki armamızı layıkıyla temsil etmek, Antalya'mıza ve camiamıza yakışan bir yönetim anlayışı göstererek kulübümüzü her zaman daha ileriye taşımak olacaktır.

Gücümüzü, Kurucu Başkanımız Atilla Vehbi Konuk'un bizlere emanet ettiği sorumluluk bilincinden ve büyük Antalyaspor taraftarından almaktayız.

Bu noktada, mevcut yönetimimizin göreve gelmesinde büyük emek veren ve 3 ay boyunca başkanımız olarak önemli bir özveride bulunan Sayın Mustafa Yılmaz'a teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.

Bizden önce kulübümüze hizmet eden tüm başkan ve yöneticilerimizden hayatta olmayanları rahmet ve minnetle, aramızda olanları ise saygı ile anıyoruz.

En büyük Antalyaspor!

Av. Aziz ÇETİN

Fraport TAV Antalyaspor A.Ş. Başkanı

Futbol