25 Şubat
25.02.2021 17:08:56
Antalyaspor Dergisi’nin 2’nci Sayısı Yayında

Camiamızdan en özel haberlerin, söyleşilerin, tüm branşlardan gelişmelerin, arşivlerden kayıtların, efsanelerin anılarının ve unutulmaz maçların hikayelerinin her ay Antalyasporumuza gönül verenlerle buluştuğu Antalyaspor Dergisi'nin ikinci sayısı dopdolu içeriğiyle aboneleriyle buluşmaya başladı.

AMILTON VE DOĞUKAN İLE ÇOK ÖZEL

Antalyaspor ve Pozitif Kurumsal iş ortaklığıyla hazırlanan derginin ikinci sayısında hızı ve istikrarı ile dikkat çeken Amilton Minervino, Brezilya'dan Türkiye'ye uzanan yaşam öyküsünü Antalyasporlular ile paylaştı. Yine takımın genç yıldız adayı Doğukan Sinik, bilinmeyenlerini Antalyaspor Dergisi'nin ikinci sayısında anlattı.

‘AFFETMEZ ORHAN' İLE ÇOK ÖZEL SÖYLEŞİ

Antalyasporumuzun emektar isimlerinden, futbol takımının eski oyuncusu ve teknik direktörü Orhan Gülmez de evinin kapılarını; 1966'dan günümüze kırmızı-beyaz sevdasını anlatmak için Antalyaspor Dergisi'ne açtı. Hentbol takımımızın başarılı orta oyun kurucusu Oleg Georgiyevski de Antalyaspor Dergisi'nin ikinci sayısına misafir oldu.

ABONELİK İÇİN ÇAĞRI MERKEZİ GÖREVDE

Camiamızdaki en özel söyleşilerden, arşivlerden kesitlerden, tanıtımlardan ve çok daha fazlasından haberdar olmak isteyenler, 0242 955 07 07 numaralı telefonu arayarak Antalyaspor Dergisi'ne abonelik işlemleri gerçekleştirebilir.

Futbol