16 Haziran
16.06.2020 16:25:49
Antalyasporumuz, Diyarbakır Valiliği'ne Atanan Antalya Valisi Münir Karaloğlu'na Veda Ziyaretinde Bulundu

Antalyasporumuz, Diyarbakır Valiliği'ne atanan Antalya Valisi Münir Karaloğlu'na veda ziyaretinde bulundu. Valilik makamında gerçekleşen ziyarete Başkanımız Ali Şafak Öztürk, yöneticilerimizden Nurettin Ünal, Bekir Kara, Aytaç Altay, Genel Menajerimiz Servet Çavuşoğlu, Teknik Direktörümüz Tamer Tuna, Kulüp Genel Müdürümüz Adem Kart, futbolcularımızdan Hakan Özmert, Lukas Podolski, Adis Jahovic ve Nazım Sangare katıldı.

Vali Münir Karaloğlu, 4 yıl görev yaptığı Antalya'da Antalyaspor'un başarısıyla gurur duyduğunu belirterek, Beşiktaş galibiyeti nedeniyle de yönetim, teknik heyet ve futbolcularımızı kutladı. Karaloğlu'na yeni görevinde başarılar dileyen Başkanımız Ali Şafak Öztürk ise, "Sayın valim, bize her zaman kapınızı açık tuttunuz ve her zaman yanımızda oldunuz. Antalyaspor'a verdiğiniz desteği yönetimimiz ve camiamız unutmayacak. Antalya'da ve Antalyaspor'da bıraktığınız güzel hizmetleriniz ve izlerinizle hep hatırlanacaksınız" dedi.

Vali Karaloğlu, bir süre de Teknik Direktörümüz Tamer Tuna ve futbolcularımızla sohbet etti. Başkanımız Ali Şafak Öztürk, ziyaret sonunda Vali Münir Karaloğlu'na üzerinde isminin yazılı olduğu Antalyaspor forması takdim etti.

Futbol