Antalyasporumuzda EY Malatya Provaları
![Antalyasporumuzda EY Malatya Provaları](/Upload/File/2019/6/17/20190515091000.jpg)
Cumartesi gün sahasında Evkur Yeni Malatyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Antalyasporumuz, bu karşılaşmanın taktik provalarına geçti. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde Teknik Direktörümüz Bülent Korkmaz gözetiminde gerçekleşen antrenmanın ilk bölümünde yarım sahada taktik çalışması yapan takımımız, daha sonra yarım sahada çift kale maç yaptı. Yüksek tempoda geçen çift kale maçı mavi takım kazandı.