24 Mart
24.03.2017 15:50:53
Antalyasporumuzun Minik Konukları

Spor Toto Süper Lig'e verilen milli arada çalışmalarını sürdüren Antalyasporumuzun antrenmanını, minik ziyaretçiler renklendi.

Antalya'da düzenlenen bir turnuvaya katılmak için İzmir'den gelen Çamdibi Gücü Spor Kulübü'nün U9 ve U10 takımlarının oyuncuları, turnuva maçına çıkmadan önce Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizi ziyaret etti. Antrenörlüğünü Beşiktaş'ın eski futbolcuların Kadir Yaşar'ın yaptığı Çamdibi Gücü'nün minikleri, profesyonel futbol takımımızla hatıra fotoğrafı çektirdi. Takımımız ısınma koşusunu yaparken Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay'ın izniyle, minik konuklar da sahada bir süre top oynadı. Futbolcularımızdan Sandro, düz koşu sırasında gruptan çıkarak miniklerden bir kaçının sektirdiği topu almaya çalıştı. Miniklerin top sektirmelerini Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay da yakından izledi. 

 

RAMON MOTTA DÖNDÜ VE İDMANA ÇIKTI

 

Antrenman başladıktan sonra da Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay'ın kızı Ayça, damadı Çağrı Sağlam ve 1.5 yaşındaki torunu Mila tesislere geldi. Deneyimli çalıştırıcı, antrenman sırasında zaman zaman torunu ile ilgilenip, sevdi. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay gözetimindeki antrenmana; Unicef'in Afrika'daki etkinliklerine davetli olan Samuel Eto'o, izinli olan Saso Fornezzi ve Jean Makoun ile ülkesinin milli takım kadrosunda yer alan Ondrej Celustka katılmadı. Sakat olan Emre Güral, salonda çalıştı. Ailevi sorunları nedeniyle yaklaşık 6 hafta önce izin alıp ülkesine giden Ramon Motta da Antalya'ya döndü ve antrenmanlara başladı. Ramon Motta, sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı çalışan Diego Oliveira ve masör Osman Karacan ile birlikte düz koşu yaptı. Sakıb Aytaç ile Serdar Özkan, yarım sahadaki taktik antrenmanı sırasında hafif sakatlık geçirince çalışmayı yarıda bıraktı. 

 Futbol