Antrenman Günlüğü
![Antrenman Günlüğü](/Upload/File/2019/1/1/20160323112602.jpg)
Takımımız 3 Nisan’da Akhisar Belediyespor ile evimizde yapacağımız maçın hazırlıkları için bugün saat 16.30’da bir araya gelip Teknik Direktörümüz Jose Morais yönetiminde çalışmalarına başlıyor. Antrenman basına açık olacaktır.
Takımımız 3 Nisan’da Akhisar Belediyespor ile evimizde yapacağımız maçın hazırlıkları için bugün saat 16.30’da bir araya gelip Teknik Direktörümüz Jose Morais yönetiminde çalışmalarına başlıyor. Antrenman basına açık olacaktır.