08 Ekim
8.10.2021 13:57:35
Başkan Vekilimiz Gülel’den 2 Temmuz Müjdesi

Fraport TAV Antalyaspor'umuzun Başkan Vekili Sabri Gülel, kulübümüzün kuruluş yıldönümü olan her 2 Temmuz tarihinde Haluk Levent'in Antalya Stadı'nda gelirinin tamamı kulübümüze bırakılacak olan “Akdeniz Geceleri” konseri düzenleneceğini açıkladı.

07 NUMARALI FORMA VERİLDİ

Aleksandrov Rus Kızılordu Korosu ve ünlü sanatçı Haluk Levent dün akşam Antalya Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi. Alanı tamamen dolduran Antalyalılar, Rus şarkıları ile Haluk Levent'in cumhuriyet şarkıları ve marşları seslendirdiği konserde keyifli dakikalar geçirdi. Konserin sonunda FTA Antalyaspor Başkan Vekilimiz Sabri Gülel sahneye çıkıp Haluk Levent'e çiçek vererek üzerinde adının yazılı olduğu bir Antalyaspor forması hediye etti. Sanatçı Haluk Levent formayı alırken Antalya'ya olan sevgisini dile getirdi ve teşekkür etti.

MÜJDEYİ SABRİ GÜLEL VERDİ

Sahnede asıl müjdeyi ise Başkan Vekilimiz Sabri Gülel verdi. Daha önce yapılması planlanan ancak pandemi şartları nedeniyle gerçekleştirilemeyen projenin ünümüzdeki yıldan itibaren hayata geçirileceğini ifade eden Gülel, “Hepimizin bildiği gibi 2 Temmuz 1966 Antalyaspor'umuzun kuruluş tarihi. Bizler de her 2 Temmuz günü özel bir kutlama yapmayı düşündük. Haluk Levent, bundan sonra her 2 Temmuz günü Antalya Stadyumu'nda, gelirinin tamamının Antalyaspor'umuza bırakılacağı bir konser verecek” dedi. Bu müjde konser alanını dolduran tüm seyirciler tarafından büyük bir coşku ile alkışlanırken sanatçı Haluk Levent de 2 Temmuz'da görüşme üzere diyerek hayranlarına veda etti.

Futbol