25 Haziran
25.06.2021 15:05:19
Doğukan Nelik ve Ersin Zehir İmzayı Attı

Fraport TAV Antalyaspor'umuz, iki genç oyuncuyu daha renklerine bağladı. Ersin Zehir ve Doğukan Nelik, kendilerini 5 yıl boyunca FTA Antalyaspor'umuza bağlayan imzayı attı. Antalyaspor Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine yönetim kurulu üyelerimiz Rasim Feyzan Doğu ve Ferit Sezer katıldı.

GENÇ OYUNCULARA YATIRIM

İmza töreninde konuşan yöneticimiz Ferit Sezer, kulübün genç oyunculara yaptığı yatırımın örneklerinden ikisine daha imza attırmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Sezer, “Doğukan ve Ersin gibi gençlerin bizi tercih etmesi önemli. Biz kendilerine teşekkür ediyoruz. Kariyerleri belirli seviyeye gelmiş bu oyuncuların çok daha yüksek seviyelere çıkmaları için biz de onlara kapımızı açtık” dedi. Yöneticimiz Rasim Feyzan Doğu da bu transferlerde emeği geçen transfer komitesine teşekkür etmek gerektiğini vurgularken, “Türkiye'nin en güzel şehrinde genç oyuncuların başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

GENÇLERE ŞANS VEREN BİR KULÜP

Kendisini Antalyaspor renklerine bağlayan 1998 doğumlu orta saha oyuncusu Ersin Zehir duygularını dile getirirken, “Antalyaspor genç oyunculara şans verdiği için buraya gelmeyi tercih ettim. Umarım burada oynama şansı bulur ve takıma yardımcı olabilirim” diye konuştu. Akhisarspor'dan transfer edilen 2000 doğumlu stoper Doğukan Nelik ise “Burada olduğum için gurur duyuyorum. Böyle büyük bir kulüpte oynamak önemli ama kalıcı olmak daha önemli. Bu formayı giydiğim için taraftarımızı onurlandırmak istiyorum ve bunun için çok çalışacağım” ifadelerini kullandı.

Futbol