17 Haziran
17.06.2021 23:42:17
Antalyaspor A.Ş. - Fraport TAV İşbirliği 1+1 Yıl Daha Uzadı

Antalyaspor'umuz ile Fraport TAV Antalya Havalimanı, isim sponsorluğu alanındaki işbirliğini 1+1 yıl daha uzattı.

Şehrimizin en önemli markalarından Antalyaspor ile Fraport TAV Antalya Havalimanı arasındaki isim sponsorluğu imza töreni, Cumhuriyet Meydanı Atatürk Heykeli yanındaki seyir terasında, Antalyaspor ambleminde yer alan, Antalya'nın simgelerinden Yivli Minare manzarasının önünde gerçekleştirildi. İmza törenine Başkanımız Aziz Çetin, Asbaşkanımız Berkay Bahar, Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürleri Deniz Varol ile Bilgihan Yılmaz katıldı.

BAŞARI İÇİN İŞBİRLİĞİ VURGUSU

Açılış konuşmasını yapan Asbaşkanımız Berkay Bahar, isim sponsorluğu konusundaki işbirliğinin 1+1 yıl daha uzadığını, bu anlaşmanın kendilerine güç vereceğini ifade ederek “Kendilerine Antalyaspor'umuza verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Antalyaspor'umuzu daha üst seviyelere çıkarmak ve bu sene kaybettiğimiz Türkiye Kupası'nı şehrimize getirebilmek için kendilerinin destekleri bizim için çok önemliydi. Bizi kırmadıkları için teşekkür ederim” dedi.

AYNI YERDE DAHA UZUN ANLAŞMALARA

Başkanımız Aziz Çetin ise pandemi şartlarında kulüpleri yaşatmanın zor olduğunun altını çizerek, “Fraport TAV ailesi bu zor zamanlarda bizimle oldu. Bizim de amacımız sportif başarıyla beraber Fraport TAV ailesinin marka değerine katkı sunmak. Umarız yine tam da burada, Yivli Minare önünde daha uzun yıllar sözleşmelerimizin devamını getiririz. İnşallah hep beraber başarılı oluruz” diye konuştu.

İŞBİRLİĞİ DAHA ÜST SEVİYELERE ULAŞACAK

İmzaların her iki camiaya da hayırlı olmasını dileyen Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürü Deniz Varol, “Ortak hareketi dileriz ki çok daha üst seviyelere taşırız. Türkiye Kupası geçen sene son dakika elimizden diğer takıma geçti ama yeni yılda daha güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Tüm Antalya'nın bu inanca ortak olmasını ümit ediyoruz. İmza töreni için seçilen yer de tek kelimeyle harika" ifadelerini kullandı.

ANTALYASPOR'A HER ZAMAN GÜVENİYORUZ

Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürü Bilgihan Yılmaz da “Antalyaspor gibi bir takıma destek olmak her zaman bizim için iki taraflı kazanç. Her ne kadar biz sponsor olsak da biz de çok şey kazanacağız. Havacılığın en büyük denizinin ortasında sponsorluğumuzu Antalyaspor'a güvendiğimiz için uzatıyoruz" diye konuştu. İmza töreni, Antalyaspor ve Fraport TAV logolarının bulunduğu pastanın kesilmesi ile sona erdi.

Futbol